Napisali po Jubileuszu

Napisali po Jubileuszu „Złoty Dyplom”

Złoty Dyplom 2023 dla Absolwentów 1973

8 września 2023

Szanowny Panie Profesorze, z głębi serca dziękuję za piękną uroczystość wręczenia nam złotych dyplomów. Taka uroczystość zawsze wzbudza wspomnienia i refleksje, które pozwoliłem sobie przelać na papier i przekazać w załączeniu, aby się nimi podzielić z Panem Profesorem . Pewnie jestem zbyt sentymentalny, może nawet romantyczny, ale tak to przeżywam, jak opisałem. Oczywiście zbyt obszerna zawartość tych refleksji nie nadawała się do zaprezentowania podczas naszej uroczystości, ale nie mogę oprzeć się pokusie i potrzebie podzielenia się nimi: https://swagh.agh.edu.pl/?p=6266

Proszę wybaczyć, że zabieram cenny czas, ale komuż mam je przekazać, jak nie Panu, Prezesowi Stowarzyszenia Wychowanków AGH z tak wielkim zaangażowaniem, a co najważniejsze, z powodzeniem realizuje trzeci, obok WIEDZY i PASJI, z  filarów, na których wspiera się działalność naszej Alma Mater –  WIĘŹ.

Serdecznie pozdrawiam życząc krzepkiego zdrowia ad multos annos.
Szczęść Boże!

Józef Górny

Wydział Odlewnictwa

Srebrny Dyplom 2023 dla Absolwentów 1998

8 września 2023

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie Uroczystości.
Za serdeczną i miłą atmosferę

Było nam bardzo miło spędzić ten czas w murach naszej Alma Mater

———
Z poważaniem
Aleksander Żmijewski

Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

Napisali po Jubileuszu „Srebrny Dyplom”

Srebrny Dyplom 2022 dla Absolwentów Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

30 września 2022 roku

Szanowni Państwo,

W imieniu moich Koleżanek i Kolegów, absolwentów Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo – Hutniczej pragnę podziękować władzom Uczelni, reprezentowanym przez:

  • JM Rektora – prof. dr hab. inż. Jerzego Lisa,
  • Dziekana Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska – prof. dr. hab. inż. Ryszarda Hejmanowskiego.

Szczególne podziękowania kierujemy do organizatora dzisiejszej uroczystości, do Stowarzyszenia Wychowanków Akademii Górniczo – Hutniczej, reprezentowanego przez:

  • Prezesa Stowarzyszenia – prof. dr hab. inż. Piotra Czaję,
  • przedstawicieli Biura Stowarzyszenia, Panią Teresę Nosal i Panią Paulinę Lichoń.

Dziękujemy również:

Wychowankom Akademii Górniczo – Hutniczej, którzy rozpoczęli naukę na naszej uczelni 50 lat temu i uczestniczyli w uroczystości wręczenia Złotych Indeksów, za wspólną obecność w tym podniosłym dniu.

W imieniu swoim oraz moich Koleżanek i Kolegów pragnę powiedzieć, że naszą obecnością tutaj potwierdzamy silne więzi jakie łączą nas z uczelnią, dzięki której uzyskaliśmy wartościowy i ciekawy zawód geodety. Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska oprócz dużej ilości wykładów i ćwiczeń oferował nam także kilka tygodni corocznych praktyk, dzięki którym mogliśmy nabyć umiejętności pracy zespołowej, uczyliśmy się wzajemnego wspierania się w trudach nauki, a dodatkowo poznawaliśmy dobrze nasze umiejętności interpersonalne. To skutkuje tym, że od czasu ukończenia studiów utrzymujemy zawodowe i prywatne relacje, a co kilka lat spotykamy się na uroczystym świętowaniu kolejnych jubileuszy ukończenia studiów. Cieszymy się, że tym razem jubileusz 25-lecia udało się połączyć z tą piękną uroczystością wręczenia SREBRNYCH DYPLOMÓW, organizowaną przez Stowarzyszenie Wychowanków Akademii Górniczo – Hutniczej. Tym bardziej, że odbywa się ona po raz pierwszy i mamy nadzieję, że wspólnie rozpoczynamy nową, piękną tradycję.

Bardzo dziękujemy. Wspaniałe wrażenia z dzisiejszej uroczystości pozostaną w naszej pamięci na długo.

Elżbieta Orłowska