Vivat Akademia – zamówienie

Drodzy Wychowankowie AGH
Szanowni Czytelnicy Vivat Akademia

Każdy miesiąc przynosi nam zmiany. Niektóre na lepsze niektóre – niestety na gorsze. Ostatnio Poczta Polska zafundowała nam podwyżki liczone w setkach procent.

Do tej pory Vivat Akademia rozsyłaliśmy do wszystkich czynnych członków Stowarzyszenia Wychowanków. Po podwyżkach opłat pocztowych wysłanie naszego pisma do wszystkich wychowanków spowoduje, że praktycznie cały budżet stowarzyszenia pochłonie roczna wysyłka dwóch numerów Vivat (4500 tys. przesyłek o wadze powyżej 350 g i gabarycie B – po 4,75 zł każda = 21 375 zł).

Wiemy, że część osób może z powodzeniem korzystać z wersji elektronicznej tego pisma, które jest dostępne na naszym portalu Vivat Akademia: vivat.agh.edu.pl.

Zwracam się z uprzejma prośbą do wszystkich Członków SW AGH z następującą informacją. Vivat Akademia będziemy przesyłać tylko do osób, które wypełnią i odeślą nam pocztą poniższe zapotrzebowanie lub wpiszą się na listę czytelników wersji drukowanej poprzez naszą stronę internetową. Pismo rozsyłane będzie nadal bezpłatnie, ale myślimy, że będzie można znacznie ograniczyć zarówno nakład jak również pocztową wysyłkę, co pochłania bardzo dużo czasu i pieniędzy (4,75 zł/list).

W pierwszym przypadku należy wypełnić poniższą kartę pocztową i przesłać ją do nas pocztą.

ZAMÓWIENIE DRUKOWANEJ WERSJI

VIVAT AKADEMIA

DRUK DO WYSYŁKI POCZTĄ POLSKĄ

W przypadku drugim należy kliknąć poniższy łącznik (kolor czerwony).
Tam znajdziecie Państwo formularz zamówienia Vivat Akademia, które należy wypełnić, a następnie kliknąć na przycisk „Wyślij”.

Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018.

prof. Piotr Czaja
Prezes Stowarzyszenia Wychowanków AGH


ZAMÓWIENIE DRUKOWANEJ WERSJI

PERIODYKU VIVAT AKADEMIA

FORMULARZ ELEKTRONICZNY