70 lat wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Jubileuszu WEAIiIB, Stowarzyszenie Wychowanków AGH uprzejmie informuje o zbliżającym się Jubileuszu 70-lecia Wydziału Elektrotechniki , Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej.

W roku 1952 Wydział Elektromechaniczny został przekształcony na Wydział Elektrotechniki Górniczej i Hutniczej oraz na Wydział Maszyn Górniczych i Hutniczych.

W roku 2022 przypada jubileusz 70 lecia tych wydziałów.

Wydział Elektryczny rozwijał się dynamicznie, zmieniał nazwy dostosowując je do aktualnego zakresu rozwijanej tematyki.

Obecna nazwa to Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej.

Z okazji 70 lat działalności zapraszamy PT Absolwentów Wydziału do uczestnictwa w obchodach jubileuszowych, które zostały zaplanowane na dzień 24.06.2022r.

Wszelkie informacje dotyczące obchodów jubileuszowych można znaleźć na stronie: 70eaiib.agh.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i udziału w obchodach.