Wspaniałe wczasy pod Olimpem – po raz drugi !

Szanowni Państwo!

Zbliża się termin naszego wyjazdu do Grecji pod Olimp. W związku z tym uprzejmie informuję, że nie będziemy organizować żadnego spotkania organizacyjnego. Poniżej przypominam najważniejsze rzeczy dotyczące wypoczynku w Paralii – REA HOTEL.

 1. Wylot w dn. 8 czerwca (czwartek)  o godz. 8.20 z lotniska w Balicach. Spotykamy się w holu odpraw naprzeciw stanowisk Ryanair nie później niż o godz. 7.00
 2. Każdy z państwa musi się wcześniej odprawić elektronicznie w domu (odprawa na lotnisku jest możliwa, ale dodatkowo kosztuje i to nie mało). Z kartami pokładowymi proszę się zgłosić do stanowisk odprawy nadając tam swoje bagaże.
 3. Proszę o sprawdzenie wagi swoich bagaży (rejestrowanych) i rozmiarów swoich bagaży podręcznych. Nie powinny przekraczać wymiarów 40x25x20 cm.
 4. Oprócz kart pokładowych i dokumentu tożsamości należy mieć ze sobą dokument potwierdzający ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Grecji. (koszty leczenia itd.)
 5. Na lotnisku  w Grecji zabiera nas autokar do Paralii.  Proszę się nie obawiać – nie będziemy się spieszyć, aby wszyscy swobodnie odebrali swoje bagaże i przemieścili się na parking.
 6. U właściciela hotelu należy wpłacić gotówką 550 Euro od osoby. Osoby z małymi dziećmi – uzgodnią z właścicielem opłatę za posiłki. Obecnie kurs Euro jest bardzo korzystny (1 €=4,57 PLN) przy zakupie.
 7. Hotel nie oferuje  ręczników plażowych, a tych hotelowych nie wolno zabierać na plażę. To trzeba załatwić inaczej. Podobnie nie ma leżaków – te można zajmować na plaży pod warunkiem zakupu jakiegoś napoju lub innego dobra spożywczego.
 8. W hotelu jest dostępny sprzęt do prasowania (żelazko, deska).
 9. Należy zabrać tylko rzeczy niezbędne. Gospodarze gwarantują dobrą i ciepłą pogodę (jeszcze nie za gorącą).
 10. Najważniejsze – Należy ze sobą zabrać dobry humor i radość życia. Wszak to nasze wakacje po ciężkim roku pracy.
 11. Program wycieczek fakultatywnych będziemy konstruować na miejscu wg państwa życzeń.
 12. Powrót do Krakowa  w dn. 22.06.2023 o godz. 12.45 (wylot 11.45 tamtejszego czasu).

Prezes SW AGH

Piotr Czaja