Inicjatywa Zacnego wychowanka AGH

Pragniemy przedstawić wspaniałego Wychowanka Wydziału Geologiczno-Poszukiwawczego z rocznika 1953- 1958 Pana Tadeusza Nawrockiego, który wykazał się wspaniałą inicjatywą wykonania tablo swoich koleżanek i kolegów rocznikowych.

Rocznik ten ukończyło 150 studentów, którzy od początku studiów regularnie organizowali spotkania koleżeńskie.

Jesteśmy pełni podziwu dla zasłużonego wiekiem Pana Tadeusza, który samodzielnie zaprojektował i wykonał technicznie wyjątkową pamiątkę dla swoich koleżanek i kolegów, poświęcając temu blisko rok czasu. Przyznał że nie było to proste, ponieważ zdjęcia z archiwalnych dyplomów musiały zostać sfotografowane, a następnie poddane odpowiedniej obróbce.

Serdecznie gratulujemy inicjatywy, która mamy nadzieję zainspiruje innych wychowanków AGH do umacniania więzi koleżeńskich.