Życzenia z okazji Dnia Hutnika!

Z okazji waszego dorocznego święta obchodzonego w dniu świętego Floriana – patrona zawodów trudnych i wymagających niezwykłej odwagi,  Zarząd Główny Stowarzyszenia Wychowanków AGH składa wszystkim  życzenia – gorące i szczere: w życiu osobistym wspaniałego zdrowia i radości w Waszych rodzinach. W życiu zawodowym natomiast życzymy samych sukcesów. Pracującym naukowo w AGH i wszystkich innych placówkach badawczych, życzymy powodzenia w dalszym odkrywaniu tajemnic ukrytych w materii, a szczególnie w metalach, co niech prowadzi Was do pięknych karier naukowych i zawodowych. Studentom całego Pionu Hutniczego AGH życzymy sukcesów w pokonywaniu  kolejnych granic w drodze do wszechstronnej wiedzy i powodzenia na drodze  do uzyskania cennych dyplomów AGH.

Wszystkim  Absolwentom i Wychowankom Wydziałów Metalurgicznych naszej Alma Mater, życzymy samych sukcesów i miłego świętowania razem z nami z poczuciem wielkiej dumy, że łączy nas nasza AGH.

Drodzy Hutnicy!
Wszystkiego najlepszego!