Barbórka 2022 w Stowarzyszeniu Wychowanków AGH ciąg dalszy.

Koło Terenowe Stowarzyszenia Wychowanków  AGH im. „Bogusława Roskosza” przy kopalni Staszic-Wujek od pewnego czasu starało się wręczyć JM Rektorowi AGH prof. Jerzemu Lisowi  przygotowany przez uzdolnionego grafika  obraz z Jego podobizną. Jednak ze względu na liczne obowiązki Magnificencji  długo do tego aktu nie dochodziło.
Doskonała okazją i najwłaściwszym miejscem do tego wydarzenia okazało się  uroczyste spotkanie Władz Uczelni z  gośćmi przybyłymi na uroczystości Barbórkowe w AGH  w  dn. 9 grudnia 2022 r. Aktu przekazania grafiki  w obecności licznie zgromadzonych przedstawicieli władz Uczelni i przemysłu wydobywczego dokonał  Rzecznik Koła, członek Zarządu SW AGH  kol. Piotr Ubowski podczas uroczystej recepcji w Sali reprezentacyjnej Zespołu Pieśni i Tańca AGH „Krakus” przy Reymonta 15.

Przekazanie przez Koło Terenowe SW AGH im. „Bogusława Roskosza” grafiki JM Rektorowi prof. Jerzemu Lisowi. (fot. Z. Sulima)

Z miny Magnificencji prof. Jerzego Lisa i kol. Piotra Ubowskiego wynika że upominek Stowarzyszenia Wychowanków AGH został przyjęty z zadowoleniem.

Uroczystość ta była też okazją do złożenia życzeń JM Rektorowi i władzom Uczelni.

Życzenia składa kol. Janusz Czarnecki – członek Rady Stowarzyszenia  SW AGH. (fot. Z. Sulima)

Z okazji Barbórki i nadchodzących świąt Bożego Narodzenia – Panu Rektorowi i całej Jego Kierowniczej Załodze życzymy samych pomyślnych dni w dowodzeniu naszą uczelnią  oraz  wszelakich sukcesów tak zawodowych jak i osobistych w nadchodzącym Nowym Roku 2023.

Wszystkiego najlepszego!

Zarząd SW AGH